Serwis prawo-pracy.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj Zaloguj
Umowa zlecenie a L4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Umowa zlecenie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KamilPromekk

PostWysłany: Sob, 06 Lip 2019, 09:46    Temat postu: Umowa zlecenie a L4 Odpowiedz z cytatem

Witam Państwa mam pytanie odnośnie L4 i wypłaty na ten czas zasiłku oraz ewentualnego odszkodowania , generalnie jestem pracownikiem polskiej agencji pracy na umowie zleceniu , z tego co dowiedziałem sie w zus-ie mam odprowadzane wszystkie składki włacznie z nieobowiazkową składka ubezpieczenia chorobowego , kilka dni temu złamałem ręke na terenie polski a prace wykonuję w belgii , chciałbym się dowiedzieć czy moge pobiebrac zasiłek chorobowy i starac sie o odszkodowanie po zakonczonym leczeniu i w jaki sposób to zrobic w sensie składanie wniosku o prawo do zasiłku osobiscie internetowo czy powinien to zrobic moj pracodawca , z góry dziękuje za pomoc oraz przepraszam za błedy spowodowane pisaniem jedna reka , pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
midka
Moderator
Moderator

PostWysłany: Sob, 06 Lip 2019, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasiłek chorobowy tak - dokumenty o zasiłek składa się poprzez zleceniodawcę.
Odszkodowanie? Z jakiego tytułu, jakiego rodzaju, od kogo? To był wypadek przy pracy lub w drodze do / z pracy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Umowa zlecenie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: